Меню
Пн-СБ: 08:30-18:00 Нд: Не працюемо

Диски

Фільтр
230 - 126894 Ціна
-
Рік виготовлення шин
Виробник
Діаметр
Висота
DIA
Ширина
Тип диску
Кріплення
Наявність
Індекс навантаження
Індекс швидкості
Сезон
Тип авто
Країна

Підбір по класу шин

 • Економ клас
 • Економ +
 • Середній економ
 • Середній клас
 • Преміум клас

Багато хто вважає, що купити автомобільні диски не є особливою проблемою, оскільки асортимент просто вражає. Вибір дійсно великий, але всі вироби відрізняються рядом технічних характеристик, починаючи від діаметра обода і закінчуючи відстанню між болтами кріплення. За рахунок цього до вибору деталей необхідно підходити особливо уважно.

Автомобільні диски – це не лише декоративна частина колеса, а й важливий конструктивний елемент. Виріб відповідає за маневреність, рівень шуму, витрату палива, комфорт, збереження підвіски та безпеку їзди.

Для чого потрібні диски на авто?

Диски для машини є важливою частиною ходової системи, що відповідає за динамічні якості транспортного засобу. Елемент мінімізує ударне навантаження з підвіски та рівномірно розподіляють по всьому кузову, що забезпечує плавність ходу та комфорт. Колісні диски виступають як сполучний елемент між підвіскою і покришками. Вони відчувають підвищене навантаження при різкому старті та зупинці, за рахунок чого повинні витримувати високі статичні та ударні дії.

Звичайно ж, автодиски відповідають за декоративні якості, оскільки їх дизайн може контрастно змінити зовнішній вигляд автомобіля. Моделі у хромі підкреслять вишуканість та строгість, а стильні чорні вкажуть на високий статус власника. При цьому матеріал та технологія виготовлення впливає на загальну вагу, що позначається на плавності ходу та витраті пального.

Як правильно вибрати автомобільні диски

Щоб купити диски на автомобілі високої якості, варто детально розібратися з базовим маркуванням таких виробів. На кожному обід є висічені позначення, які вказують на відмінні характеристики конкретної моделі. Диски на машину мають такі відмітні знаки:

 • D. Діаметр обода, зазначений у дюймах;
 • В. Ширина виробу у дюймах;
 • ЄТ. Вказує на виліт щодо колісної арки, зазначається у міліметрах із допуском до 5 мм. Якщо встановити колеса вильотом меншим, ніж рекомендований, може погіршитися стійкість.
 • HUMP. Відстань між кільцевими виступами, які відповідають за фіксацію безкамерної шини.
 • PCD. Позначення вказує на кількість болтів або шпильок кріплення, а також на відстань між. При відхиленні в 1 мм колесо не вдасться зафіксувати.
 • DIA. Абревіатура супроводжується значенням діаметра центрального отвору.

Всі ці параметри є базовими у процесі вибору, що забезпечує сумісність із конкретним автомобілем.

Також диски на авто відрізняються технологією виробництва:

 1. Штамповані. Класичні моделі, виготовлені з листової сталі. Ключовою перевагою є доступна ціна та можливість швидкого рихтування при пошкодженні. Невисокі декоративні якості.
 2. Литі. Виконані з алюмінію або його сплавів, що заливаються у підготовлені форми. Такі вироби дозволяють якісно змінити зовнішній вигляд навіть скромного автомобіля. Мають невелику питому вагу.
 3. Ковані. На 95% складаються з алюмінію. У процесі виготовлення проходять багато циклів термічної та механічної обробки. Остаточне формування виконується на ЧПУ фрезі. При мінімальній вазі мають найвищу міцність. Високі декоративні якості.
 4. Збірні. Конструктивно складні моделі, які збираються із двох-трьох частин. Мають стильний зовнішній вигляд і при пошкодженні можна замінити лише один із елементів.

За наявності інформації про маркування нескладно визначитися з типом, оскільки подальший вибір ґрунтується на фінансових можливостях та особистих перевагах.

Скільки комплектів дисків має бути?

Із заводу практично автомобілі у базовому варіанті надходять на штампованих дисках та з літньою гумою. Відповідно, зимовий комплект купує вже сам власник відповідно до кліматичних умов. Перестановка шин на дисках не рекомендується, оскільки герметичний шар порушується. Тому для зимового комплекту шин потрібно додатково купити диски.

Краще вибирати литі моделі, що підвищують декоративні якості транспортного засобу. Витрати ще на одні диски досить швидко окупляться на сезонних послугах шиномонтажу. При цьому суттєво знижуються ризики деформації обода. Більше того, покришки на дисках можна зберігати чаркою, що суттєво економить корисний простір.

Купити якісні диски в інтернет-магазині Autorezina

Швидко та вигідно купити диски на свій автомобіль можна у каталозі інтернет-магазину Autorezina. Ми пропонуємо широкий вибір моделей у різних розмірах, варіантах виконання та дизайні. Для зручності є фільтрація моделей автомобіля, що суттєво звужує коло пошуку. Після цього можна в кілька кліків замовити модель, що сподобалася.

При необхідності представники компанії готові надати професійну консультацію та допомогу у виборі. Є можливість оформити доставку товару по всій території України.