Меню
Пн-СБ: 08:30-18:00 Нд: Не працюемо

Як підготувати автомобіль до зими: 10 простих порад

10.11.2019 17:35
Як підготувати автомобіль до зими: 10 простих порад

Коли ставити літню гуму?

Звичайно ж, чіткої межі між літом і зимою немає, тому до вибору дати зміни гуми варто підійти дуже відповідально. Адже навесні теплі і холодні дні можуть чергуватися і збивати водіїв з пантелику. Однак не можна забувати, що в першу чергу момент зміни гуми залежить від погодних умов.

У цьому, весняному, випадку все майже так само, як і в зимовому. Тільки затягування зі зміною може привести до зносу зимових коліс і втрати шипів, якщо такі є. Адже зимова гума м'якша і при нагріванні вона стирається дуже швидко.

Варто, так само, враховувати середньодобову температуру і час доби, в якій Ви зазвичай пересуваєтеся на своєму авто. Якщо їздите на роботу вранці і назад ввечері, а вдень машина стоїть на стоянці - поспішати одягати літню гуму не варто. Так само, якщо Ви пересуваєтеся тільки по дорогах, не заїжджаючи у двори, де за традицією завжди лід і сніг, то гуму можна змінити.

Ті, у кого гума нешипована, поспішати на шиномонтаж не варто - слід дочекатися плюсової температури вночі та близько +10 градусів удень.

Для шипованих коліс ситуація складніша, сухий асфальт сильно зношує гуму, кілька днів їзди рівні тисячам зимових пробігів. Орієнтуйтеся по ситуації на дорогах, по яких Ви часто їздите.  Є універсальний варіант для таких "перехідних" періодів - це всесезонні шини. Але в цьому випадку Вам доведеться виділити з бюджету кошти на додатковий комплект, тому що "всесезонка" теж специфічна гума - вона ні влітку, ні взимку, не працює як треба. Купити будь-яку гуму, ви зможете на нашому сайті.