Меню
Пн-СБ: 08:30-18:00 Нд: Не працюемо

Коронавірус та Китайські шини

24.02.2020 18:29
Коронавірус та Китайські шини

                             Китайські шини та коронавірус

Продовжує зростати випадки зараження Covid-19 коронавірус. Дуже небезпечне захворювання. Вже багато країн заявили про випадки зараження. У грудні 2019 (Ухань, провінція Хубей) був виявлений вірус. На сьогоднішній момент, якщо вірити ЗМІ, нові зараження в Ухань вдалося призупинити. Але в інших містах і країнах вірус все ще поширюється. Поки вчені не знайшли сироватки, що могла б запобігти хворобі.
Як повідомила Китайська влада, що вже заразилися близько 75000 чоловік. З них загинуло понад дві тисячі. Лютий стане критичним для його поширення. Найбільш небезпечна хвороба для людей старше 57 років.

      Виробництво світу


За останні 10 років Китай став головним виробником товарів у всьому світі. Так, наприклад, 50% товарів, що продаються на Amazon, привозять з Китаю
Якщо ви хочете купити шини знаменитих виробників, таких як Kumho, Michelin, Hankook, Bridgestone, то ви можете зіткнутися з таким маркуванням made in china. Що означає зроблено в Китаї. Природно викликає побоювання покупців, чи можна купувати шини з Китаю.
                                                   
                                               Що відомо нам про вірус і шини.
Так званий коронавірус Covid-19 передається повітряно-крапельним шляхом на відстані двох метрів. І що це захворювання є дуже небезпечним для людини. Ще можливо підхопити вірус через брудні руки, забруднені поверхні предметів, наприклад мобільний телефон. Тому потрібно ретельно дотримуватися правил гігієни.
Дослідження показали - коронавірус може збережуться на не рухомій поверхні до 7 днів. Скажімо скло, стіл, метал, пластик.
В інших випадках він руйнується за кілька годин.
Центр контролю і профілактики захворювань дав відповідь на питання чи небезпечно придбати китайські шини. Ось такою заявою.
Покупцям так і пояснили що можливість заразиться китайськими шинами це міф. Через погане виживання вірусів на поверхні гуми або обгортки, які доставляються в місця прибуття тижнями. Немає підтвердження зараження жодного випадку пов'язаного з імпортованими товарами.
 Всесвітній центр охорони здоров'я заявив, що вірус не живе на поверхні гуми, що піддається світлом сонячних променів і тепла.                 Покупці в безпеці
Шини з Китаю транспортують в контейнерах. Під дією навколишнього середовища і перепаду температур, вірус не живе. Плюс це займає тривалий час. Місяці проходять поки товар потрапляє в нашу країну. Це митниця, нерозторопні  працівники,  не швидкохідні судна. Товар потрапляє на склад і там зберігається, якийсь час. Потім з сирого складу в теплу машину. Але якщо і це не вселяє довіру, можете китайську гуму знешкодити спиртом або будь-яким спиртовим розчином. Але я думаю навряд чи, хтось на це наважиться.