Меню
Пн-СБ: 08:30-18:00 Нд: Не працюемо

Мотошини

Підбір по класу шин

 • Економ клас
 • Економ +
 • Середній економ
 • Середній клас
 • Преміум клас

Статистика демонструє, що мотоцикли є одним із найнебезпечніших видів транспорту, особливо враховуючи, що водії можуть покладатися лише на екіпірування та шолом для пасивного захисту. Зниження ризику аварійних подій забезпечується технічно справним станом мотоцикла та використанням якісних мотошин. Останній фактор є ключовим, оскільки власник може контролювати стан покришок та своєчасно проводити заміну. Крім того, правильний підбір відповідно до сезону, типу покриття та стилю водіння забезпечить максимально надійне зчеплення з дорожнім полотном.

Моторезина: основні особливості

На ринку представлена велика різноманітність мотоциклів з різними технічними характеристиками та призначенням. Для повного розкриття потенціалу в швидкості, тязі або прохідності важливо правильно купити покришки на мотоцикл. У конструктивному плані вироби практично ідентичні автомобільним, але є свої особливості. Незважаючи на величезну різноманітність, всі мотопокришки поділені на два основні типи.

Діагональні

У своїй конструкції вони утворюють перехресне перетин кордових шарів, створюючи гострий кут. Їхня назва походить від діагонального розташування ниток. В даний час така моторезина вважається застарілою, оскільки має відносно велику вагу. При цьому моделі можуть витримувати відносно невеликі поперечні навантаження, що негативно позначається на динаміці та прискорює зношування. Шини цього типу підходять для старих та важких мотоциклів. Діагональні покришки чудово справляються з бездоріжжям за рахунок високого профілю.

Радіальні

Назва нитки корда вказує на їхнє радіальне розташування, при цьому вони перетинаються під прямим кутом щодо напрямку обертання колеса. Цей варіант є найбільш популярним серед багатьох виробників.

Шини мають хорошу міцність, зносостійкість, міцність каркаса, еластичність і невеликий опір кочення. На спортивних мотоциклах, круїзерах, драгстерах та інших типах застосовується саме така мото гума.

Обидві категорії можуть бути представлені в камерному та безкамерному варіанті. Крім того, всі вони мають ідентичне маркування, нанесене на бічну частину виробу. Аналогічно автомобільним покришкам мотоциклетні шини несуть інформацію про тип корду, висоту, ширину, посадковий діаметр, індекс швидкості та навантаження. Цю інформацію слід уважно вивчити, перш ніж купити гуму на мотоцикл.

Різновиди мотошин

Перш ніж купити моторезину потрібно переконатися в тому, що вона мають високі зчіпні можливості з певним типом дорожнього покриття. При цьому виріб повинен мати хорошу стійкість до зношування та механічних впливів. Щоб спростити завдання користувачам, виробники поставляють на ринок конкретні види шин, які мають високу ефективність відповідно до певної сфери застосування:

 • Гоночні. Це вузькоспеціалізована гума, створена спеціально для змагань змагань на треку. Сліки мають ідеально гладку поверхню без протектора, що забезпечує максимально міцне зчеплення з треком. Оскільки вони застосовуються тільки на сухих трасах, дренажні канавки не потрібні. Такі моделі не призначені для доріг загального користування. Вироби мають обмежений термін експлуатації.
 • Спортивні. Купити мотошини даного типу можна для швидкісних байків, що застосовуються на загальних трасах. Схожі на гоночні, але мають невеликий протектор та підвищений ресурс, що перевищує 7 тис. км. пробігу.
 • Для мотокросу. Поставляються на ринок у трьох варіаціях за міцністю: м'які, середні та тверді, що дозволяє підібрати під оптимальний тип покриття.
 • Дорожньо-туристичні. Інтернет магазин мотошин містить найбільше моделей цієї категорії, оскільки вони вважаються позашляховими та мають високий попит. Такі покришки мають ресурс понад 20 тис. км пробігу та підходять для тривалих подорожей під високими навантаженнями при помірних швидкостях.
 • Подвійне призначення. Створені спеціально під тип «ендуро», що дозволяє використовувати їх на ґрунтовці, асфальті та легкому бездоріжжі. Глибокі канавки протектора забезпечують відмінний зачіп, високу безпеку та хороші динамічні показники.

Види відрізняються зовнішнім виглядом, технічними характеристиками та терміном експлуатації. При цьому ціна мотошини залежить від їх типу, якості та виробника.

Як правильно підібрати гуму на мотоцикл

Процес вибору шини для мотоцикла є найбільш відповідальним, оскільки від цього залежить зчеплення з дорогою, безпека, навантаження на підвіску та загальний експлуатаційний ресурс. Якщо власник вирішив купити гуму на мото, то підбір варто здійснювати уважно або підтримати спеціалістів інтернет-магазину моторезини Autorezina.

При виборі шин для байка враховуються такі параметри:

 • Розмір. Важливо, щоб шини відповідали ширині, висоті та діаметру диска.
 • Сезон. Крім класичних літніх моделей є шиповані для шанувальників зимових поїздок.
 • Конструкція. Важливо визначитися з типом: радіальні чи діагональні.
 • Призначення. Поверхні, якими найчастіше їздитиме мотоцикл: асфальт, грунтовка, трек і т.д.
 • Індекс навантаження та швидкості. Це важливі показники, які вказують на рамки безпечних експлуатаційних можливостей.
 • Бренд. Щоб не помилитися, краще орієнтуватися на продукцію найбільш авторитетних компаній: Mitas, Michelin, Metzeler, Kenda, Trelleborg та ін.

Крім того, потрібно уважно вивчити маркування на боковині шини та зіставити її з рекомендаціями заводу-виробника байка. При цьому важливо розуміти, що вартість покришки має бути останнім визначальним фактором. На гумі не варто економити, оскільки за низькою ціною ховається аналогічна якість.

Як продовжити термін мотопокришки

Купити якісні шини – не найскладніше завдання, але зберегти їх експлуатаційні характеристики до наступного сезону ще потрібно вміти. Щоб продовжити термін служби шин, потрібно враховувати наступні рекомендації:

 • шини повинні мати правильний тиск, який відповідає вимогам виробника мотоцикла;
 • оптимальні мікрокліматичні умови: помірна вологість, температура +15 ° +20 ° С віддаленість від каністр з ПММ та агресивними речовинами;
 • щоб шина не втрачала форму від тривалого простою, вироби підвішуються, інакше можуть погіршитися їздові характеристики;
 • перед відвідуванням на зимовий простий шини обробляються спеціальним консерваційним складом.

Дотримання таких простих правил дозволяє користуватися шинами протягом багатьох сезонів без втрати початкових експлуатаційних характеристик.

Купити мотошини в інтернет магазині Autorezina

Широкий асортимент якісних шин для мотоциклів представлений в каталозі інтернет-магазину Autorezina. Ми пропонуємо купити гоночні, спортивні, кросові та дорожні покришки за дійсно вигідною ціною. Усі моделі відповідають сучасним експлуатаційним характеристикам та можуть бути замовлені з доставкою до будь-якої точки України.

У даній категорії немає товарів.