Меню
Пн-СБ: 08:30-18:00 Нд: Не працюемо

Шини для сільгосптехніки

Підбір по класу шин

 • Економ клас
 • Економ +
 • Середній економ
 • Середній клас
 • Преміум клас

В наш час купити гуму на сільгосптехніку не є особливою проблемою, оскільки вона представлена в широкому асортименті. Через інтернет-магазин можна замовити будь-який типорозмір покришок для тракторів, комбайнів, причепів та іншої техніки, що працює в полі. При цьому потрібно пам'ятати, що гума на сільгосптехніку зазнає високих навантажень у процесі експлуатації, через що процес вибору має бути особливо уважним. Важливо, щоб шини відповідали як транспортному засобу, а й типу польових робіт.

Гума на сільгосптехніку: особливості

Досвідчені селяни добре розуміють, що шини для сільськогосподарської техніки безпосередньо впливають на рентабельність, витрату ПММ, прохідність і безпеку довкілля. Більш того, неправильний підбір покришок може негативно позначитися на родючості ґрунту та запустити ерозійні процеси. Через це якісні колеса для сільгосптехніки характеризуються такими особливостями:

 1. Високі показники міцності порівняно з класичними покришками для вантажівок та легковиків. Це зумовлено особливою технологією виробництва, що призводить до підвищення вартості.
 2. Малюнок протектора і навіть хімічний склад гуми спеціально підібраний для роботи на пухкому ґрунті, забезпечуючи максимальне зчеплення. За рахунок цього досягається відмінне управління та прохідність на пухкому ґрунті, по бруду, снігу та сльоті.
 3. Шини для сільгосптехніки та тракторів не повинні надавати руйнівного впливу на структуру та механічний склад верхнього родючого шару.
 4. Тягова техніка оснащується покришками з характерним протектором у вигляді ялинки, який є найефективнішим у польових умовах. При цьому причепи оснащуються колесами з малюнком «ручок», що підвищує маневреність, стійкість та забезпечує відведення води від точки контакту.

Перш ніж купити колеса для сільгосптехніки, потрібно уважно вивчити всі технічні вимоги виробу, відповідність його сезону, навантаженням та іншим технічним моментам. При цьому потрібно розуміти, що шина повинна створювати мінімальний тиск на ґрунт, що підвищить прохідність та знизить негативний вплив.

Як правильно вибрати шини для сг техніки

У процесі вибору шин для техніки важливо ретельно підходити до цього питання, враховуючи їх значну вартість. Однак при правильному виборі ці шини прослужать не один сезон і швидко окуплять свою вартість. Головні моменти, на що потрібно звернути увагу:

 • Транспорт. Насамперед потрібно чітко розуміти, для якого транспортного засобу потрібна гума. Справа в тому, що шини для комбайнів та тракторів контрастно відрізняються і це стосується не лише розміру, а й конструктивних особливостей.
 • Умови. Для використання на твердих поверхнях у складах, елеваторах та аналогічних місцях рекомендується вибирати шини з дрібним та частим малюнком протектора. При цьому для роботи в полі потрібен протектор з високими ламелями і широким розсіченням. Це забезпечить хорошу прохідність на пухкому ґрунті.
 • Розмір. Звичайно ж, купити шини на сільгосптехніку потрібно з урахуванням розмірів, які рекомендує виробник конкретного трактора або комбайна. Якщо ігнорувати цей момент можна суттєво знизити продуктивність та безпеку робіт.
 • Навантаження. Кожна покришка має свій максимально допустимий показник вантажопідйомності та навантаження. Важливо уважно вивчити дані параметри та зіставити їх із поставленими завданнями.
 • Сезонність. У більшості випадків колеса на сільгосптехніку є універсальними та всесезонними. При цьому є спеціальні моделі для підвищеного зчеплення з поверхнею в холодний період року.

Всі ці аспекти дозволяють підібрати ідеальний варіант для будь-якої моделі трактора відповідно до поставлених завдань. Головне вибирати вироби надійних виробників і не прагнути тотальної економії, оскільки дешева покришка матиме аналогічну якість та невеликий ресурс.

Купити шини на сільгосптехніку в інтернет магазині Autorezina

Великий вибір шин до сільськогосподарської техніки пропонує компанія Autorezina. У каталозі інтернет-магазину представлені якісні шини від топових виробників. Великий асортимент дозволяє кожному відвідувачу підібрати хорошу гуму для будь-якого транспортного засобу та умов експлуатації. За потреби співробітники компанії готові надати професійну допомогу у виборі.

У даній категорії немає товарів.